OTSING

NIEMI SOFA – MEIST

Loome kvaliteetset, vastupidavat ja stiilset pehmet mööblit professionaalsuse ja kirega.

NIEMI SOFA LUGU

Niemi Sofa on 2012 aastal asutatud dünaamiline ja innovaatiline mööblitootja, mis tegutseb hetkel kahe tootmisüksusega Tallinnas, Eestis.

Niemi Sofa on asutamisest saadik olnud kirglikult pühendunud kvaliteetse ja stiilse pehme mööbli loomisele, eelkõige diivanitele, aga ka laiale valikule muud tüüpi mööblit. Niemi Sofa ühendab käsitööteadmised kaasaegsete tööstussuundade ja funktsionaalse disainiga, pakkudes klientidele ainulaadseid mööblilahendusi, mis on kohandatud nende vajadustele.

Niemi Sofa on eriti uhke oma väleduse üle. Kiirus, mööbli või mööbli terviklahenduse kohandamine vastavalt kliendi soovile ning kokkulepitud ajagraafikust kinnipidamine on olnud tegutsemise nurgakivid algusest peale.

Ettevõtte klientideks on peamiselt avalike ruumide sisustajad ja sisearhitektid ning kodumööbli jaemüüjad. Märkimisväärse osa toodangust moodustavad eriprojektid – diivanid ja muud kohandatud istumislahendused laevadesse, restoranidesse ja muudesse avalikesse ruumidesse.

Ettevõte on pühendunud heale kvaliteeditasemele ning kasutab parimaid materjale ja meisterlikkust, et luua vastupidavaid, toimivaid ja kasutajale mugavaid tooteid. Iga toode on viimse detailini disainitud, mis tagab nii ilu kui ka funktsionaalsuse.

Niemi Sofa pole mitte ainult mööblitootja, vaid ka klientide vajaduste ja soovide ärakuulaja. Ettevõte pakub kohandatud lahendusi, mis võimaldavad klientidel valida erinevate kangaste, värvide ja stiilide hulgast, et luua nende vajadustele ja soovidele kohandatud unikaalne mööbliese.

Lisaks kvaliteedile pühendumisele arvestab Niemi Sofa oma tegevuses ka keskkonnateemasid. Ettevõte jälgib oma tootmisprotsesse, valib jätkusuutlikke materjale ja püüab valida kõige keskkonnasõbralikuma viisi ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.

Niemi Sofa on usaldusväärne partner, kes toodab mitmekülgseid ja funktsionaalseid tooteid, mis on alati kvaliteetsed, vastupidavad ja kaunid. Ettevõtte väärtused loovus, kvaliteet ja kliendile orienteeritus tõusevad kõiges ettevõtmises esile ning nendele pühendumine on ettevõtte jaoks ülimalt oluline.

LOOVUS, KVALITEET JA KLIENDI KESKENDUS

MISSIOON

 

Meie missiooniks on ühendada disain, mugavus ja vastupidavus. 

Oleme pühendunud keskkonnasäästlike toodete loomisele, jälgides hoolikalt materjalide päritolu ja tootmisprotsesse ning vähendades jäätmeid.

Läbi innovatsiooni, säästva arengu ja kliendile orienteerituse soovime saavutada rahvusvaheliselt tunnustatud positsiooni ning olla samas eeskujuks vastutustundliku tootmise vallas.

VISIOON

 

Meie visioon on olla suur pehme mööbli tootja Eestis, kelle tehased toodavad kvaliteetset, stiilset ja mugavat mööblit.

Püüame muuta inimeste elu nauditavamaks, pakkudes loomingulisi, funktsionaalseid ja jätkusuutlikke mööblilahendusi kodudesse, kontoritesse ja muudesse avalikesse ruumidesse.

Klienditeenindus ja kohandatud lahendused

Ettevõte pakub kliendisõbralikku teenindust ja võimaldab kohandatud mööblilahendusi, mis vastavad kliendi erivajadustele.

Valmistame eritellimusel mööblit laevadele, hotellidele, restoranidele, kontoritele ja paljudesse avalikesse ruumidesse ja kodudesse. Kliendile orienteeritus ning oskus täita individuaalseid ja ka nõudlikke soove aitavad turul silma paista.

Kvaliteet ja tööjälg

Niemi Sofa paistab turul silma oma toodetava mööbli kvaliteedi ja töötluse poolest. Ettevõte kasutab kvaliteetseid materjale ja jälgib tähelepanelikult tootmisprotsessi nõuetele vastavust.

Uuendused ja disain

Niemi Sofa on tuntud oma uuendusliku mööbli poolest. Ettevõte suudab luua kaasaegseid ja funktsionaalseid mööblilahendusi, mis vastavad tarbijate muutuvatele eelistustele.

Meie disaini- ja tootmisfilosoofia

Arendame pidevalt uusi mudeleid ning enne iga uue toote tootmisse laskmist koostatakse mööblile plaan, mis sisaldab nii välimust kui ka funktsionaalseid aspekte. Meie disainer kasutab tarkvara ja prototüüpe, et toode oleks kujundatud vastavalt kliendi nõudmistele ja soovidele.

Disain ja kvaliteet on meie tegevuse keskmes

Mööbli kvaliteet sõltub suuresti kasutatud materjalidest. Valime hoolikalt kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale vastavalt disainile ja lõppkasutusele.

Tootmisprotsess sisaldab mitmeid etappe, sh puitmaterjali lõikamine, lihvimine, puurimine, freesimine, mööblikarkassi kokkupanek, porolooni liimimine, kangaste lõikamine, õmblemine, polsterdamine, valmistoote pakkimine.

Tootmise ajal viiakse läbi pidev kvaliteedikontroll. See hõlmab visuaalset vaatlust, mõõtmisi ja katsetamist, et tagada iga toote vastavus ettevõtte kehtestatud kvaliteedistandarditele.

Enne toote pakkimist viivad kvaliteedijuht ja pakkija läbi lõpliku üldise kvaliteedikontrolli. See sisaldab valmistoote täielikku kontrolli vastavalt nõuetele ja tellimusele.

Meie jaoks on väga oluline mööbli kohaletoimetamine kliendini nii, et kvaliteet ei kannataks. Selleks hoolitseme iga päev toodete korraliku pakendamise ja hoolika transpordi eest, et vältida kahjustusi.

NIEMI PERE

Lugege lugu Niemi Family ettevõtetest – nende loomisest kuni standardite ja väärtusteni, mis juhivad ettevõtteid tänapäevalgi. Tutvuge siin Niemen Tehtaat ja Niemi Vietnam operatsiooni ja põhilooga.

NIEMEN TEHTAAT

Niemen Tehtaat on aastakümneid tootnud ja tarninud vastupidavaid ja jätkusuutlikke mööblilahendusi Soome avalikesse ruumidesse, kodudesse ja erinevatesse keskkondadesse.

1898. aastal asutatud Niemen Tehtaat jätkab puusepatöö traditsiooni juba neljandat põlve. Pereettevõte on Soome vanim ja siiani üks suuremaid mööblitootjaid.

Kodumaine disain, CNC-juhtimisega puidutöötlemispingid ja kvaliteetsete materjalide kasutamine loovad ettevõtte tegevusele kindla aluse. Ettevõte usub kompetentsi, kvaliteeti ja visadusse. Niemen Tehtaat eripäraks on see, et ettevõte ja selle tooted suudavad kohaneda aja nõudmistega.

Tänaseks koosneb kollektsioon muuhulgas kodu-, lasteaia-, puhke- ja kontorimööblist. Ettevõtte tegevuse juurde kuuluvad ka suured projektitarned meretööstusele.

Niemen Tehtaat tootmishooned ja peakorter asuvad Soomes Sastamala.

Niemen Tehtaat on meie visioon jätkusuutlikult sisustatud elust ning usume, et pikaajaline, usaldusväärne ja jätkusuutlik partnerlus loob heaolu.

Niemen Tehtaat väärtustab jätkusuutlikkus, tüsistusteta ja uuenduslikkust, samuti meie kliendilubadus: Vastutus on meie, aitavad meil luua pikaajalisi partnerlussuhteid.

Läbipaistvus, ausus ja usaldus juhivad kogu meie tegevust.

Ettevõtlusest tarbijale äri Soomes töötab Niemi Design kaubamärgi all. Niemi Design tegutseb puhtalt veebisaidi ja veebipoe kaudu.

Niemen Tehtaat on osa Niemi perekonnast.

NIEMI VIETNAM

Ekspertteadmised tasub koondada sinna, kus see on olemas. See idee viis Niemen Tehtaat 21. sajandil Vietnam, kui traditsioonilisele kodumaisele mööblitootmisele sooviti rahvusvahelist tuge.

Vietnamis alustati aiamööbli tootmist esmalt koostöös Taani tarnijaga, kuid mõne aasta pärast tehti otsus rajada oma tehas.

Tütarettevõttes Niemi Vietnami tehases on tegevust juhtinud Tuyet Nguyen alates selle asutamisest, s.o alates 2007. aastast.

Tehase administratsioonis töötab ligikaudu 15 ja tootmises 75 inimest. Allhankevõrgustikku kuuluvad tarnijad väikestest töökodadest suuremate tehasteni.

Niemi Vietnam on osa Niemi perekonnast.