OTSING

Stemma

Stemma

Stemma mööblipood on 50 aasta jooksul sisustanud arvestatava hulga kodusid. Stemma ei ole lihtsalt mööblipood, vaid kliendi ja tootja usaldusväärne partner sisustuselus.

Diivaneid, tugitoole ja muud pehmet, pehmet mööblit valmistav Niemi Sofa on Stemma koostööpartner juba aastaid.

- Niemi Sofa tooted on hinna ja kvaliteedi suhte poolest alati väga head olnud. Otsime oma kollektsiooni erinevatele hinnagruppidele sobivaid diivaneid. Püüame teha kollektsiooni, mida mujal pole. Niemi Sofa on olnud meile, Stemma tootejuhile, heaks koostööpartneriks Ari Pajunen stress.

Ari Pajunen on Stemma tootejuht.Ari Pajunen töötab Stemma tootejuhina.

Stemma ja Niemi Sofa vahel on vastastikune partnerlus ja koostöö. Seda on näha näiteks selles, et kui kliendid soovivad teatud tüüpi mööblit, siis Niemi Sofa pingutab selle nimel, et see teoks saaks. Vastukaaluks saab Niemi Sofa ka Stemma kollektsiooni tootesoovitusi.

Enne mööblitüki Stemmale müüki jõudmist käime Niemi Diivanil nn prototüübid, mudelitükid üle vaatamas. Marek Konsa on Niemi Sofaa edukalt juhtinud alates ettevõtte asutamisest, s.o alates 2014. aastast.

- Käime Mareki juures tooteid testimas ja teeme neis viimased muudatused. Iste on fikseeritud kindlamaks või pehmemaks, muuta võib seljatoe kaldenurka või jala kõrgust või mudelit, loetleb Pajunen.

Stemma kliendid on Niemi Sofa toodetud toodetega rahule jäänud, sest saavad mõistliku hinnaga tooteid, mis kestavad aega ja kasutust. Pajuneni sõnul on Niemi Sofa tugevusteks kohandatavus ja kohanemisvõime.

- Niemi Diivan on paindlik, tüsistusteta partner klientide soovide täitmisel. Kui soovid näiteks laiemat käetuge, on seda lihtne teostada ilma, et toote hind oluliselt muutuks.

Koostöö on sujunud hästi ja arenenud isegi paremas suunas. Pajuneni sõnul oskab Niemi Sofa arvestada kliendi, aga ka kaupmehe vajadustega.

- Niemi Sofa mooduldiivan Alma on madal maast laeni diivan, mis sobib hästi aja vaimuga. Vanasti oli palju kitsa raamiga diivaneid madala sokli ja kõrgete puitjalgadega. Niemi Sofa järgib aega ja kohaneb vastavalt, kiidab Pajunen.

Fotol Oulu Stemma edasimüüja Risto Huovinen (vasakul), Pajunen (keskel) ja Ylivieska Stemma edasimüüja Maarit Jokitalo.

Loe rohkem

Võtke ühendust